Ekostavivo

Vicarius Canna FLEX 40 mm

Konopné tepelně izolační rohože Vicarius Canna FLEX 40 mm pro vkládání do konstrukce, rozměr 60x120 cm, balení 12 ks, celkem 8,64 m2

Varianta
Produktové číslo3103-01
Dostupnost Do 10 dnů
Porovnat
Cena bez DPH:131 Kč / m2
Cena s DPH:159 Kč / m2

Popis produktu Vicarius Canna FLEX 40 mm

Vicarius Canna FLEX je pružná izolační rohož pro izolaci stěn, stropů i střech. Výborně chrání proti chladu, teplu i hluku.

Je vyrobená z konopných vláken, pojivových vláken z polyesteru a obsahuje rovněž malé množství amonné soli jako retardant hoření.

Mezi hlavní výhody Vicarius Canna FLEX patří zejména naprostá zdravotní nezávadnost, vysoká difúzní otevřenost, vynikající akumulační schopnosti a v neposlední řadě jednoduchost zpracování a montáže.

Dodává se po celých baleních, případně na paletách. Minimální odběrové množství je 1 balení.

Materiálkonopí
Délka120 cm
Šířka60 cm
Výška4 cm
Objemová hmotnost35 kg/m3
Součinitel tepelné vodivosti λ0,040 W/(m.K)
Faktor difuzního odporu µ1,5
Počet v balení12 ks
Plocha v balení8,64 m2
Hmotnost balení12,1 kg
ETA-13-0518_FLEX_EN.pdfSoubor ke stažení (0.28 MB)

Jana Hadačová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli produkt Vicarius Canna FLEX 40 mm není náchylný na plíseň a hlodavce. děkuji

EKOSTAVIVO - Jiří Lodr

Dobrý den, nejen tento produkt, ale konopí obecně je v porovnání s jinými rostlinami vůči plísním poměrně odolné a hlodavcům nechutná, je velmi hořké. To ale neznamená, že je nezničitelné. Když bude izolace trvale vystavena vysoké vlhkosti, bude plesnivět, příp. časem zahnívat, je to rostlinný produkt. A pokud hlodavcům umožníte snadný průchod, zabydlí se v něm stejně jako např. v polystyrenu či dokonce cihlové zdi. Neláká je, nesnědí ho, ale domeček si tam udělají zrovna tak, jako v jiném materiálu.

Chcete-li zveřejnit dotaz či diskusní příspěvek k tomuto produktu, použijte prosím níže uvedený formulář. Budeme se snažit zveřejnit odpověď na stejném místě v nejkratší možné době.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Konopí ve stavebnictví

Konopí ve stavebnictví

Datum vydání:

Konopí je rostlina s bohatou historií, rozmanitými možnostmi využití v řadě oborů, a velkým potenciálem do budoucna. Pojďme se na ni podívat blíže.… Více

Lněné izolace NATURIZOL

Lněné izolace NATURIZOL

Datum vydání:

Rozšířili jsme nabídku izolačních materiálů o lněné rohože NATURIZOL, které jsou díky naprosto srovnatelným vlastnostem více než plnohodnotnou alternativou konopných izolací. I zde se jedná o originální český produkt, který se již léta úspěšně prodává i na zahraničních trzích.… Více

Podobné produkty