Ekostavivo

Dřevěný okap

Ručně dlabaný dřevěný okap

Produktové číslo2105-01
Dostupnost dočasně nedostupné
Porovnat
Cena bez DPH:735 Kč / m
Cena s DPH:889 Kč / m

Monika Fialová

Dobrý den, zajímal by mě rozměr Vámi nabízeného ručně dlabaného okapu, materiál a ceny.Děkuji Fialová

EKOSTAVIVO - Jiří Lodr

Dobrý den, délka okapů se zhotovuje zákazníkovi na míru, max. délka 1 kusu je 8 metrů, delší úseky se skládají z více kusů. Venkovní průměr se pohybuje ca od 15 do 20 cm. Okapy jsou dlabány z pomalu rostoucího smrkového dřeva a vypalovány, tloušťka stěny okapu je ca 2 cm. Cena je stanovena na 735 Kč za běžný metr bez DPH a bez dopravy a montáže.

Radomír Toman

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost dodání dřevěného okapu (2105-01) v délce 4,5m. Zajímá mne doba dodání a jakým způsobem je zajištěna doprava? Děkuji za odpověď Toman

EKOSTAVIVO - Jiří Lodr

Dobrý den, doba dodání je zpravidla kolem 3 týdnů v závislosti na aktuálním vytížení výrobce. Dopravu většinou zajišťuje výrobce vlastním vozem, tento typ produktu není vhodný pro zasílání přepravní službou. Účtuje se pak v závislosti na vzdálenosti. V případě potřeby vyjasnění dalších detailů ke konkrétní zakázce doporučuji kontakt mailem. Děkuji a přeji hezký den, Lodr.

Chcete-li zveřejnit dotaz či diskusní příspěvek k tomuto produktu, použijte prosím níže uvedený formulář. Budeme se snažit zveřejnit odpověď na stejném místě v nejkratší možné době.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.